Adjud Network
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Adjud Network

SaMp Server
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 intrebari puse frecvent in joc

In jos 
AutorMesaj
Geosh
Administrator
Administrator
Geosh


Mesaje : 107
Data de inscriere : 28/02/2010

intrebari puse frecvent in joc Empty
MesajSubiect: intrebari puse frecvent in joc   intrebari puse frecvent in joc Icon_minitimeDum Feb 28, 2010 1:58 pm

Cum fac respect points?
La o ora jucata (cand primesti payday) vei primi si 1 respect point.

Cum Fac Bani?
1)-Te angajezi, poti avea 2 job-uri, unul principal (care te angajeaza un lider:Taxi Driver,Paramedic,Politist,Agent FBI,etc) si unul secundar (il veti gasi prin oras:arms dealer, mechanic, trucker).
2)-Mergi la locul de pescuit si pescuiesti, apoi mergi la 24/7 shop si vinzi pestii



Cum imi schimb skin-ul?
Ai 2 posibilitati:
-Mergi la jobul secundar si folosesti comenzile care apar la help
-Intri intr-o factiune, postand o aplicatie pe forum.


Cum pot conduce si eu o masina?
Trebuie sa dai testul la DMV pentru licenta de condus [la inceputul jocului iti va aparea unu checkpoint pe mapa]



Ce este o licenta?
Este un act care o sa-l arati politistilor cand o sa-l ceara pentru a dovedi ca sunteti in legalitate pentru anumite posesii (arme in special)



De ce nu am primit payday?
Veti primi payday daca sunteti online timp de o ora pe server. Daca intrati cate 10-20 minute, aceste minute se vor aduna si la 60 de minute adunate, chiar daca ati intrat cu 2-3 minute inainte de payday tot o sa primiti.



Ce e payday-ul?
Payday-ul reprezinta salariul primit de fiecare jucator. Este din ora in ora (doar la ore fixe)




Cum ies din job-ul secundar?
Pentru a iesi din job-ul secundar, folosesti comanda /quitjob


Ce reprezinta punctele de respect?
Punctele de respect reprezinta orele jucate, un punct este egal cu o ora[cand faci toate punctele de respect cresti un lvl ]
Sus In jos
 
intrebari puse frecvent in joc
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Adjud Network :: SA-MP Server :: Help Sections-
Mergi direct la: